Wycieczka do Fabryki Bombek

Wycieczka miała na celu zwiedzanie fabryki, w której produkcja bombek odbywa się ręcznie, a także zapoznanie dzieci z procesem powstawania ozdób choinkowych.

Zwiedzanie fabryki obejmowało cały proces wytwórczy, począwszy od szklanej rurki do uzyskania ręcznie malowanych, pięknie zdobionych bombek, jakie można zakupić w sklepach.

Na koniec wycieczki przygotowano dla wszystkich dzieci warsztaty z samodzielnego malowania bombek. Każde dziecko mogło pomalować bombki i ozdobić je wybranymi dowolnie produktami ozdobnymi. Wszystkie bombki były pakowane w specjalne podpisane pudełko, po to, aby każde dziecko mogło je ze sobą zabrać na pamiątkę.

Dzieci wróciły do przedszkola zadowolone i pełne niezapomnianych wrażeń. Wizyta w takim miejscu niewątpliwie wprowadziła nas w świąteczny nastrój .

Tegoroczne święta na pewno będą wspaniałe, bowiem na choinkach dzieci będą ich piękne, ręcznie zdobione kolorowe bombki.  To była udana wycieczka.