"Ach, co to był za bal!" - Bal Karnawałowy

"Ach, co to był za bal!" - Bal Karnawałowy 9️⃣.0️⃣1️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣®️

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw i niezapomnianych wspomnień dzieciństwa! ‍♂️ Dzieci w naszym Przedszkolu nie mogły doczekać się wczorajszego dnia, kiedy to zabawa rozpoczęła się pełna entuzjazmu!

Sale została przystrojona złotymi gwiazdami, balonami i serpentynami było bajecznie. Bardzo dziękujemy ❤️ rodzicom za  niezwykłą kreatywność w przygotowaniu niesamowitych strojów karnawałowych dla swoich pociech! ‍♂️

Na balu pojawiły się księżniczki, spidermani, wróżki, motylki, piraci, Elza, Bella i wielu innych bohaterów ulubionych bajek, tworząc magiczną atmosferę!

Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce w rytm skocznej muzyki, pełne zabaw i konkursów. Niezapomniane chwile sprawiły dzieciom tańce z balonami, a uśmiech na ich twarzach to najlepsze podsumowanie naszej wspólnej zabawy!

‍♀️ Pozostały nam wspaniałe wspomnienia, które będą towarzyszyć nam do kolejnego karnawałowego balu!