Wyjście do kina "Wilga" w ramach programu Nowe horyzonty edukacji filmowej - poznajemy emocje - na film pt. "Przytul mnie. Poszukiwacze miodu".

30 stycznia nasze dzieci wybrały się do Kino "Wilga" Garwolin ( Kino "Wilga" Garwolin )na seans "Przytul mnie. Poszukiwacze miodu".️Jest to polska animacja oparta na książce pt. „Proszę mnie przytulić” autorstwa P. Wechterowicza i E. Dziubak.

Dzieci obejrzały z zaciekawieniem historię Małego Misia, który w dniu urodzin chce przeżyć pierwszą w życiu przygodę. Wyrusza zatem razem z Tatą Misiem do legendarnej Złotej Krainy, aby zdobyć miód na swój tort. Mały Misiu ma mapę, a droga prowadzi na skraj lasu. Podczas tej wprawy spotyka go wiele ciekawych zdarzeń. Wyprawa Misia i jego taty przyczyniła się do wzajemnego poznania, zacieśnienia więzi i relacji. Film jest zabawny, czuły, pokazuje relację Małego Misia i jego Taty w sposób ciepły i mądry. Przedszkolaki śledziły film z zapartym tchem i wzruszeniem. Słuchały także wspaniałych piosenek oraz muzyki, która towarzyszyła podczas oglądania filmu.

❗️Na zakonczenie i podsumowanie seansu dzieci odpowiedały na wszystkie pytania zadane przez Panią Basię: jakie są źródła smutku? Dlaczego ważne jest, żeby też okazywać smutek? Co nas rozwesela? Jak możemy pomóc komuś, kto jest smutny?

Wyjście do kina Nowe Horyzonty