„Już ozimina szumieć zaczyna, że nie powróci mróz. I po tym można od razu poznać, że wiosna jest tuż, tuż”. - Powitanie wiosny połączone z Wewnątrzprzedszkolnym Festiwalem piosenki o zdrowiu oraz Światowy Dniem Zespołu Downa "Dzień kolorowej skarpetki"

Dzień pełen kolorów i radości w Przedszkolu Nr 6 "Mały Europejczy"!   Dnia 21 marca 2024 roku, nasze kochane dzieci wzięły udział w uroczystym powitaniu wiosny. Wszystkie maluchy założyły zielone bluzeczki, gotowe na przygodę z nowym sezonem.   Emocje sięgały zenitu, gdyż każde dziecko uczestniczyło w fantastycznych zajęciach, pełnych śmiechu i nauki.   Ale to nie wszystko! Nasze serduszka otworzyły się również na obchody Światowego Dnia Zespołu Downa "Dzień kolorowej skarpetki". Każde dziecko założyło kolorowe skarpetki, aby wyrazić swoją solidarność i wsparcie dla dzieci z Zespołem Downa. ❤️  Nie mogło zabraknąć emocjonującego momentu - Wewnątrzprzedszkolnego Festiwalu piosenki o zdrowiu zorganizowanego przez PSSE Garwolin  Każda grupa przygotowała nie tylko piosenkę, ale i choreografię, prezentując swoje umiejętności na medal.   A co najważniejsze, jedna z naszych grup zostanie naszym reprezentantem na Festiwalu Piosenki o Zdrowiu już niedługo! Letnia wiosna przynosi nam nie tylko kwiaty, ale i mnóstwo pozytywnych doświadczeń!

Pierwszy dzień wiosny