Warsztaty Wielkanocne z Rodzicami

"Święcone jajeczko, śliczna malowanka! Śpiewam sobie skaczę, od samego rana . Wesoły dzień nastał, zadźwięczały dzwony- warsztaty wielkanocne z rodzicami.

W naszym przedszkolu ostatni tydzień był pełen kolorowych przygotowań do Świąt! Dzieci i rodzice wzięli udział w magicznych warsztatach wielkanocnych, gdzie kreatywność kwitła jak wiosenne kwiaty . Dzięki ogromnej ilości materiałów i pomysłowości naszych maluchów, powstały przepiękne dekoracje na świąteczny stół ✨. Ale to nie wszystko! Podczas warsztatów nie tylko świetnie się bawiliśmy, ale także pogłębialiśmy naszą wiedzę o tradycjach Wielkanocnych . Atmosfera była niesamowicie serdeczna, a dzieci wprowadziły nas w prawdziwie wielkanocny nastrój .

Dziękujemy wszystkim obecnym Rodzicom za niezapomniane chwile spędzone razem!

warsztaty wielkanocne