Udział grupy 6 "A" Stokroteczki w Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Małe Nutki"

Tacy mali a talenty wielkie. Grupa 6 "A" Stokroteczki reprezentowała nasze przedszkole w Festiwalu Piosenki Dziecięcej “Małe Nutki”.

Muzyka jest ważnym czynnikiem wpływającym na rozwój dziecka. Przeżycia związane z odbiorem muzyki mają duży wpływ na rozwój emocjonalny i estetyczny.

3 kwietnia 2024 r. w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie odbył się Festiwal Piosenki Dziecięcej “Małe Nutki”. Celem Festiwalu była popularyzacja piosenki dziecięcej oraz doskonała zabawa. Organizatorzy powitali przybyłych gości, wszystkie dzieci, rodziców, wychowawców poszczególnych grup, życząc miłych, niezapomnianych wrażeń i dobrej zabawy podczas spotkania. W tym roku festiwal cieszył się dużą popularnością. Młodzi artyści ‍‍pokazali zamiłowanie do śpiewu i muzyki. Dopingowani przez dyrekcję, rodziców, wychowawców oraz kolegów i koleżanki zaprezentowali swoje talenty muzyczne śpiewając piosenki z repertuaru dziecięcego, ale nie tylko. Na scenie mogliśmy usłyszeć grupe 6 "A" - Stokroteczki, która wykonała piosenkę pt.: "Wiosenna czacza".
Występ nagrodzony był gromkimi brawami. Wyśmienita, wspólna zabawa towarzyszyła wszystkim uczestnikom festiwalu. Na zakończenie każdy mały piosenkarz otrzymał pamiątkki z Festiwalu oraz dyplom dla grupy.