"Cóż to proszę za nowina, narodził się Bóg - Dziecina - Spotkanie przy wigilijnym stole" - 17.12.2021®️

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszym przedszkolu przeżywamy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 17 grudnia w całym przedszkolu od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. Dzieci bardzo chętnie pomagały w przygotowaniach,a o wyznaczonej godzinie przedszkolaki zebrały się w jednej sali. Następnie Pan Dyrektor złożył dzieciom, nauczycielom i wszystkim pracownikom przedszkola najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Wszystkie dzieci podzieliły się opłatkiem, złożyły sobie wzajemnie życzenia i śpiewały kolędy. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje podkreślały rangę tego wspaniałego dnia.